Практикум: «Програма для дітей дошкільного віку «Впевнений старт»: на шляху реформи освіти»

4 лют. 2018
21 січня 2018 року відбувся практикум: «Програма для дітей дошкільного віку «Впевнений старт»: на шляху реформи освіти»

21 січня 2018 року  відбувся практикум: «Програма для дітей дошкільного віку «Впевнений старт»: на шляху  реформи освіти». У роботі практикуму прийняли участь  педагоги  закладів  дошкільної  освіти   міста. Перед учасниками практикуму виступила кандидат психологічних наук,старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України  Хартман Олена Юріївна . Вона презентувала нову освітню програму «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку, відповіла на питання педагогів-дошкільників міста.  Вихователі отримали пояснення та рекомендації щодо впровадження нової програми в освітній процес дитячих садків. Практикум  пройшов жваво, інформативно та конструктивно.