Новини

21 січня 2018 року  відбувся практикум: «Програма для дітей дошкільного віку «Впевнений старт»: на шляху  реформи освіти». У роботі практикуму прийняли участь  педагоги  закладів  дошкільної  освіти   міста. Перед учасниками практикуму виступила кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України  Хартман Олена Юріївна . Вона презентувала нову освітню програму «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку, відповіла на питання педагогів-дошкільників міста.  Вихователі отримали пояснення та рекомендації щодо впровадження нової програми в освітній процес дитячих садків. Практикум  пройшов жваво, інформативно та конструктивно.